Yüksek kalite düşük ekleme kaybı 1*8 SC/PC eklemek tipi fiber optik splitter 1260-1650nm SC konnektör PLC
  • Taze

Yüksek kalite düşük ekleme kaybı 1*8 SC/PC eklemek tipi fiber optik splitter 1260-1650nm SC konnektör PLC

₺ 83.10

Ürün figürü
Stokta

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

yüksek kalite düşük ekleme kaybı 1*8 SC/PC eklemek tipi fiber optik splitter 1260-1650nm SC konnektör PLC özellikler düşük ekleme kaybı ve düşük PDL yüksek kanal sayar olağanüstü güvenilirlik ve istikrar geniş çalışma dalgaboyu uygulamalar FTTX Sistemleri LAN, WAN ve metro ağları Analog/Dijital pasif optik ağlar CATV ağlar diğer fiber optik sistemler uygulamaları Specifiation parametreler 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 Operating Dalgaboyu (nm) 1260-1650 lif Tipi G657 A1 veya müşteri belirtilen ekleme Kaybı (d B) (P/S Sınıf) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.9 20.5/21.0 kaybı Tekdüzelik (d B) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.0 polarizasyon Bağımlı Kaybı (d B) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35 dönüş Kaybı (d B) (P/S Sınıf) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 yönelme (d B) 55 55 55 55 55 55 dalgaboyu Bağımlı Kaybı (d B) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5 sıcaklık Kararlılığı (-40-85 C) (d B) 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5 çalışma Sıcaklığı (C) -40-85 depolama Sıcaklığı (C) -40-85 çıplak elyaf Boyutu (mm) 50 × 4 × 4 50×7×4 60 × 7 × 4 60 × 12 × 4 ABS Modül Boyutu (mm) 100 × 80 × 10 120 × 80 × 18 120*80*18 140 × 115 × 18 çelik tüp Boyut (mm) 60 × 7 × 4 60 × 12 × 4 80 × 20 × 6 100 × 40 × 6 ekle tipi Boyut (mm) 130*100*25 130*100*50 130*100*102 130*100*206 belirtilen konnektörleri olmadan. sipariş bilgileri ürün liman giriş Pigtall Tarzı giriş Konektörü çıkış Pigtall Tarzı çıkış Konektörü lif Uzunluğu PLC 0102 = 1x2 0104 = 1x4 0108 = 1x8 0116 = 1x16 0132 = 1x32 0164 = 1x64 0 = çıplak elyaf 1 = 900um gevşek tüp 2 = 900 um Jacket 3 = 2.0 mmcable 4 = 3.0 mmcable 0 = yok 1 = SC/PC 2 = SC/APC 3 = FC/PC 4 = FC/APC 5 = ST/PC 6 = ST/APC 7 = LC/PC 8 = LC/APC 0 = çıplak elyaf 1 = 900um 2 = 900um 3 = 2.0mm 4 = 3.0mm 0 = yok 1 = SC/PC 2 = SC/APC 3 = FC/PC 4 = FC/APC 5 = ST/PC 6 = ST/APC 7 = LC/PC 8 = LC/APC 0 = 0.5 m 1 = 1 m 2 = 1.5 m 3 = 2 m zaman resimleri ve açıklamaları eşleşmiyor, açıklama ve başlık doğru vardırresim sadece referans için. ürün açıklaması olarak aynı gerekir. karıştı iseniz. hizmet irtibata geçiniz. Nakliye hakkında1. SEVKIYAT SÜRESI HAZıRLAYıN : tüm ürünler özelleştirilmiş ürünler, genellikle biz 1-5 gün içinde sevkiyat ayarlayacaktır. acil eğer, lütfen bize ulaşın.2. FATURA HAKKıNDAödeme için kaynağı gerekiyorsa resmi faturaları sağlayabilir (PI) gümrükleme için ticari fatura temin edebilir3. VERGI HAKKıNDAhiçbir özel mesaj varsa, biz gerçek ilan edecek malların değeri, Biz herhangi bir gümrük ücreti sorumlu değildir; kendi yerinde gümrük politikası kontrol edin. herhangi bir yardıma ihtiyacınız Varsa, lütfen bize ulaşın.UYARı : 1.üzgünüm biz içindesteklemez P. O. Kutuları adresi,doğru adresi için bize mesaj bırakın lütfen sipariş zaman.2. Bazen parsel size gerekli almak için yerel postane gidin. lütfen sizin takip numarası almak ve zamanında parsel almak için kişisel KIMLIK, bize aksi parsel geri gönderilecektir. İade ve değişim 1. SIPARIŞ IPTALI siparişinizi iptal edebilir her zaman sipariş önce bize tarafından comfirmed olduğunu.bu düzenlenmiş kez üretim, biz sipariş iptali veya değişim kabul edemez.  geribildirim1. bizim ürün ve hizmetleri ile memnun iseniz, lütfen olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakın. pozitif (5 yıldız) bizim için çok önemlidir, bize geribildirim bırakın önce iki kere düşünmek lütfen.2. ürünlerimizden memnun yoksa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. biz sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız.(XYT-TECH) Sharetop sergi planı : Booth No.23 E02. Nisan 24-27,2018 Expocentre, Moskova

Model Numarası:
XYT-PLC-I-1*8
Name:
optical fiber splitter
Type:
Insert type
Port:
1*8 PLC
Wavelength:
1260-1650nm
Fiber type:
G657A
Fiber length :
1m or customized
Connector:
SC
Application:
GEPON
Warranty:
3 years
Tube:
0.9mm